info@v-c.com.ua +38 063 064 00 77
Войти на сайт

Не знайшли цікаву для себе тему конференції?

Місія VasConferencе полягає в прагненні організовувати і проводити заходи, які присвячені найбільш актуальним питанням, що відрізняються максимальною інформативністю і практичним характером програми, а також дозволяють створювати оптимальні умови для обміну досвідом і думками між делегатами.

Однак наша компанія буде рада допомогти Вам і в разі, якщо Ви не знайшли для себе цікаву тематику конференції. Фахівці VlasConferencе з задоволенням візьмуть на себе вирішення всіх організаційних і технічних завдань в організації та проведенні ділових заходів самого різного формату для Вашої компанії.

Більш ніж 19 років досвіду роботи в даному напрямку, що є в розпорядженні керівництва компанії, - запорука розуміння потреб клієнтів, можливостей ринку і творчого початку для створення висококласних заходів будь-якого рівня складності, які будуть найкращим чином відповідати Вашим цілям і побажанням.

Чому з VlasConferencе вигідно співпрацювати при підготовці і проведенні ділових заходів?

 • Співробітники Вашої компанії не будуть відволікатися від своїх прямих обов'язків на виконання завдань, їм невластивих, що значно скоротить Ваші часові та інші витрати
 • Багаторічний досвід роботи дозволяє співробітникам "ВласКонференс" організовувати і проводити заходи в максимально короткі терміни, беручи до уваги всі Ваші побажання і обходячи всі «підводні камені», які можуть виникнути на шляху
 • Кваліфікований персонал "ВласКонференс" забезпечить Вам високу якість наданих послуг, незалежно від бюджету Вашого заходу
 • Можете бути впевнені, що ставши одного разу нашим клієнтом, Ви захочете працювати з нами знову і знову, незалежно від того, які цілі Ви вибрали в якості пріоритету при проведенні заходу, адже співпраця з нами обов'язково наблизить Вас до них.


Що може запропонувати Вам VlasConferencе?

Наша компанія пропонує Вашій увазі повний комплекс послуг з організаційного та логістичного супроводу конференцій, семінарів, форумів, тренінгів, презентацій та інших ділових подій, а також участь в розробці програми заходу, залучення цільової аудиторії, реклами і висвітлення події в ЗМІ.

 • Опрацювання програми заходу (концепція, запрошення спікерів і т.і.);
 • Запрошення необхідної цільової аудиторії (включаючи прямі переговори, mail-розсилки, поштові відправлення і т.і.);
 • Вибір, замовлення і підготовка майданчиків для проведення заходу (конференц-зали, аудиторії, ресторани і т.і.);
 • Підбір та бронювання комплексів з розміщення учасників Вашого заходу;
 • Транспортне обслуговування і супровід;
 • Забезпечення проведення заходу засобами технічного і презентаційного обладнання;
 • Кейтеринг;
 • Забезпечення заходу роздавальною і сувенірною продукцією.


Багаторічний досвід, відповідальне і сумлінне ставлення до своєї роботи, високий рівень організації, а також беззмінна привітність і турбота про кожного учасника з боку "ВласКонференс", зроблять Ваш захід ефективною і висококласною подією!


Дзвоніть нам – 063 064 00 77

Пишіть нам – info@v-c.com.ua

Ми завжди готові до діалогу!


9 червня 2016, VlasConference мала честь бути адміністратором Першого Маріупольського Аграрного Форуму, який успішно пройшов в Маріуполі.

← Назад в раздел